Maviler Evden Eve Nakliyat

Maviler Evden Eve Nakliyat

Yorum Özeti
5
%75
4
%25
3
%1
2
%1
1
%1
4,8
2075 yorum

Katılma Tarihi:13 Şubat 2013

Yaptığı İş Sayısı: 13352

Merkez: Atatürk Bulvarı No : 246 Çankaya ANKARA ______________________________________________ Şube 1 : Alsancak mah kıbrıs Sehitleri caddesi No 186 İZMİR ÇANKAYA / Ankara

Maviler nakliyat hizmet sektöründe gelişmekte ve büyümekte olan bir firmadır. Biz bu sektöre başlarken şuna inandık bir müşteri yüz müşteridir. Bunu kendimize kanıtlamak için yaptigimiz işleri düzgün ve disiplinli yaptık ve yapmayada devam ediyoruz.

Maviler nakliyat hizmet sektöründe gelişmekte ve büyümekte olan bir firmadır. Biz bu sektöre başlarken şuna inandık bir müşteri yüz müşteridir. Bunu kendimize kanıtlamak için yaptigimiz işleri düzgün ve disiplinli yaptık ve yapmayada devam ediyoruz.

Sadece Son Yorumlar Listelenir


Tuğçe soyer
09 Aralık 2019
Ankara İzmir

Merhaba, Ankara İzmir arası evimi maviler nakliyata taşıttim firma yetkililerine teşekkür ederim.

MERVE AKAN
20 Ekim 2019
İSTANBUL

Hiç yorum olmadığı için anlaşırken tereddütlüydüm ancak tüm eşyalar sağlam bir şekilde paketlendi, taşındı ve yerleştirildi. Eşyalar iki farklı evden alındı ve iki evin eşyasında hiçbir problem görünmüyor. Fiyat konusunda çok yardımcı oldular. Fiyat performans olarak on numara bir iş oldu. Çalışan arkadaşlar güler yüzlü, samimi bir şekilde işlerini hallettiler. Çok teşekkür ediyoruz. Bir daha ki taşınma sürecinde tekrar tercih edeceğim bir firma 👍

KENAN
15 Ekim 2019
MANİSA URFA

ŞENOL Bey ve ekibi ile gerek iletişim sürecinde gerek taşımada herhangi bir olumsuz durum yaşamadan evimizi taşıdık.Tavsiye edebileceğimiz bir firma olarak kayıtlarımıza aldık.Gönül rahatlığı ile evinizi taşıyabilirsiniz.Kendilerine teşekkür ederim.

Kaan Yildiz
09 Ekim 2019
Sivas

Maviler nakliyat Sivas şube evimi taşıdı, eşyalarım zarar görmediği için çok mutluyum. 😋

KENAN Ş.
08 Ekim 2019
KARS NİĞDE

Zamanında, eksiksiz ve uygun fiyata hizmet aldım. Tavsiye ederim.

ŞULE DEMİR K.
04 Ekim 2019
AMASYA SİVAS

Taşıyıcı arkadaşlar görevlerini çok özverili bir şekilde yaptılar. Daha fazlasını eklemek gerekirse zamanlama ve sıcakkanlılık bakımından fazlasıyla memnun kaldım.

ahmet F.
28 Eylül 2019
ANKARA AĞRI

Oldukça hızlı ve sorunsuz taşındı tüm eşyalarım, teşekkürler.

Umut D.
24 Eylül 2019
Esenyurt ANKARA

Çok memnun kaldım, arkadaşlar titiz ve özverili bir nakliye gerçekleştirdi.. İnsanın bir daha taşınası geliyor...

mehmet a.
20 Eylül 2019
Gayet İyi

Çok teşekkür ederim çok memnun kaldım. Arkadaşlar gayet samimi. Keyifle eşyalarımız taşındı. Eşyalarım çok güzel paketlendi. Arkadaşlar itina ile taşıdılar. Kesinlikle tavsiye ederim yorulmadan rahatça güvenle eşyalarımız taşındı.

murat akça
08 Eylül 2019
Ben Memnun Kaldım [email protected]

Merhaba ben Maviler Nakliyat (05330507296) firmasından memnun kaldım, herkese tavsiye ederim. Taşımam nasıl gerçekleşti. ambalajı nasıl yapıyorlar, tavırları nasıl.. gibi konularda sormak istedikleriniz varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım. mail atabilirsiniz : [email protected]

Ismail turkan
07 Eylül 2019
Ben memnu kaldım

Arkadaşlar merhaba ben çok memnun kaldım bu sizin de kesin olarak memnun kalacağınız anlamına gelmiyor takiki. Kimseyi de yanlış yönlendirmek istemem ama ben gerçekten bir sorun yaşamadım.

Belirtmek İstemiyorum
27 Temmuz 2019
Memnuniyet

Sorun yaşamadan taşındım

Kenana
26 Haziran 2019
Bir Yıldız da nazarlık olsun :)

Öncelikle Cem bey ve ekibine gönül rahatıyla teşekkürlerimi iletirim. Ben etasinma dışından bir nakliyat firmasıyla anlaştım ve taşıma günü sorun çıktı, gelmediler. Cumali beyi aradım hemen yardımcı oldu, aynı gün için de taşımayı yaptılar ve tüm eşyamı paketleyip öylece diğer eve götürdüler her hangi bir sıkıntı çıkmadı. Eşyalarımı yerleştirip ve güler yüzlerini işin sonuna kadar sürdüler. Cumali bey her zaman bu güzel yorumları hak etmiştir. Bundan sonra tüm çevremi Cumali beye yönlendireceğim kendim olmak üzere ve her kese tavsiyede bulunurum, her kes Cumali beye gönül rahatlığıyla evlerini teslim edebilir.

Suna yilmaz
12 Mayıs 2019
Sorun Yok

Işını düzgün yapıyor, sorunsuz bir firmadır.

Büşra Yolcu
05 Mayıs 2019
Ankara Siirt

Ankara Siirt arası evimi taşıttım, mobilyalarımız tamamen ambalajlandı, işçiler çok temiz taşıdılar. Gösterdiğiniz özenli hizmetten dolayı hepinize teşekkür ederiz.

ccc
01 Nisan 2019
ddd

TEŞEKKÜRLER

Selma
08 Mart 2019
Ankara İstanbul Tasınması

Ankara İstanbul arasi evimizi taşıdılar ve sonuçtan memnun kaldık, eşyalarımız zarar görmedi sadece planlanan süreden 2 saat geciktik.

Mustafa cinar
19 Şubat 2019
Evimizi taşıdı

Tüm eşyalarımızı sorunsuzca taşıyan kaliteli bir firmadır.

Hatice
19 Şubat 2019
Ankara istanbul

Ankara ilinden istanbul iline taşındım

Selma
13 Şubat 2019
Sorunsuz

Taşınmamış sorunsuz gerçekleşti tesekkürler

Beğeni için Yıldıza Dokunun.