Maviler Evden Eve Nakliyat

Maviler Evden Eve Nakliyat

Yorum Özeti
5
%66
4
%33
3
%1
2
%1
1
%1
4,7
1275 yorum

Katılma Tarihi:13 Şubat 2013

Yaptığı İş Sayısı: 18152

Merkez: Atatürk Bulvarı No : 246 Çankaya ANKARA ______________________________________________ Şube 1 : Alsancak mah kıbrıs Sehitleri caddesi No 186 İZMİR ÇANKAYA / Ankara

Maviler nakliyat hizmet sektöründe gelişmekte ve büyümekte olan bir firmadır. Biz bu sektöre başlarken şuna inandık bir müşteri yüz müşteridir. Bunu kendimize kanıtlamak için yaptigimiz işleri düzgün ve disiplinli yaptık ve yapmayada devam ediyoruz.

Maviler nakliyat hizmet sektöründe gelişmekte ve büyümekte olan bir firmadır. Biz bu sektöre başlarken şuna inandık bir müşteri yüz müşteridir. Bunu kendimize kanıtlamak için yaptigimiz işleri düzgün ve disiplinli yaptık ve yapmayada devam ediyoruz.

Sadece Son Yorumlar Listelenir


Tuncay ulu
06 Ağustos 2020
Ankara bursa

Ankara Bursa taşınmamız sorunsuz gerçeklesti.

Asuman
06 Ağustos 2020
sorun yaşamadık

MERVE AKAN
05 Ağustos 2020
İSTANBUL

Hiç yorum olmadığı için anlaşırken tereddütlüydüm ancak tüm eşyalar sağlam bir şekilde paketlendi, taşındı ve yerleştirildi. Eşyalar iki farklı evden alındı ve iki evin eşyasında hiçbir problem görünmüyor. Fiyat konusunda çok yardımcı oldular. Fiyat performans olarak on numara bir iş oldu. Çalışan arkadaşlar güler yüzlü, samimi bir şekilde işlerini hallettiler. Çok teşekkür ediyoruz. Bir daha ki taşınma sürecinde tekrar tercih edeceğim bir firma 👍

ŞULE DEMİR K.
05 Ağustos 2020
AMASYA SİVAS

Taşıyıcı arkadaşlar görevlerini çok özverili bir şekilde yaptılar. Daha fazlasını eklemek gerekirse zamanlama ve sıcakkanlılık bakımından fazlasıyla memnun kaldım.

Tuğçe soyer
22 Temmuz 2020
Ankara İzmir

Merhaba, Ankara İzmir arası evimi maviler nakliyata taşıttim firma yetkililerine teşekkür ederim.

murat akça
28 Haziran 2020
Ben Memnun Kaldım [email protected]

Merhaba ben Maviler Nakliyat (05330507296) firmasından memnun kaldım, herkese tavsiye ederim. Taşımam nasıl gerçekleşti. ambalajı nasıl yapıyorlar, tavırları nasıl.. gibi konularda sormak istedikleriniz varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım. mail atabilirsiniz : [email protected]

Hatice
22 Haziran 2020
Ankara istanbul

Ankara ilinden istanbul iline taşındım

KENAN
15 Ekim 2019
MANİSA URFA

ŞENOL Bey ve ekibi ile gerek iletişim sürecinde gerek taşımada herhangi bir olumsuz durum yaşamadan evimizi taşıdık.Tavsiye edebileceğimiz bir firma olarak kayıtlarımıza aldık.Gönül rahatlığı ile evinizi taşıyabilirsiniz.Kendilerine teşekkür ederim.

Kaan Yildiz
09 Ekim 2019
Sivas

Maviler nakliyat Sivas şube evimi taşıdı, eşyalarım zarar görmediği için çok mutluyum. 😋

ahmet F.
28 Eylül 2019
ANKARA AĞRI

Oldukça hızlı ve sorunsuz taşındı tüm eşyalarım, teşekkürler.

Umut D.
20 Temmuz 2019
Esenyurt ANKARA

Çok memnun kaldım, arkadaşlar titiz ve özverili bir nakliye gerçekleştirdi.. İnsanın bir daha taşınası geliyor...

Kenana
26 Haziran 2019
Bir Yıldız da nazarlık olsun :)

Öncelikle Cem bey ve ekibine gönül rahatıyla teşekkürlerimi iletirim. Ben etasinma dışından bir nakliyat firmasıyla anlaştım ve taşıma günü sorun çıktı, gelmediler. Cumali beyi aradım hemen yardımcı oldu, aynı gün için de taşımayı yaptılar ve tüm eşyamı paketleyip öylece diğer eve götürdüler her hangi bir sıkıntı çıkmadı. Eşyalarımı yerleştirip ve güler yüzlerini işin sonuna kadar sürdüler. Cumali bey her zaman bu güzel yorumları hak etmiştir. Bundan sonra tüm çevremi Cumali beye yönlendireceğim kendim olmak üzere ve her kese tavsiyede bulunurum, her kes Cumali beye gönül rahatlığıyla evlerini teslim edebilir.

Beğeni için Yıldıza Dokunun.