Ankara Şahinler Evden Eve Nakliyat

Ankara Şahinler Evden Eve Nakliyat

Yorum Özeti
5
%71
4
%28
3
%1
2
%1
1
%1
4,7
775 yorum

Katılma Tarihi:13 Şubat 2013

Yaptığı İş Sayısı: 3452

Özevler mah. 941 sk. No: 4/B YENİMAHALLE / Ankara

ŞAHİNLER Nakliyat müşteri odaklı hizmet anlayışı ve özverisi ile siz müşterilerimizi daha çok memnun etmek için sürekli çalışıyor. 

Dürüst ve Güleryüzlü Çalışanlarımızla Hizmetinizdeyiz 
Şahinler Ev & Ofis Taşıma Hizmetleri 
7/24 Destek Hattı (0539)239 06 37 - 0532 745 95 09 

HAKKIMIZDA 

Evden Eve Nakliyat, gerek sağladığı kolaylıkla, gerek kısa sürede taşınma işleminin tamamlanmasını temin etmesiyle ve gerekse taşınma maliyetini ciddi oranda azaltması ile ev taşıma işlemini sorun olmaktan çıkarttığı gibi, eşyaların zorlu taşınma şartları nedeniyle hasar görmesinin de önüne geçilmesini sağlayan bir hizmet birimidir. 
Şahinler Nakliyat, Evden Eve Nakliyat sektöründe, Türkiye'de ciddi altyapısıyla öncüdür. 


KURUMSAL NAKLİYAT 

Banka, Fabrika, Fuar vb Kurumsal nakliyat hizmeti evden eve nakliyat firmalaının yüksek kalite standartlarında hizmet verebilmesiyle mümkün olabilmektedir. Banka, Fabrika, Fuar vb Kurumsal taşıma'da mutlaka önceden iyi bir taşıma planlaması yapılmalıdır. 

Taşıma planlamasına göre banka eşyalarının demontesi, paketleme ve ambalajlaması büyük bir dikkatle yapılmalıdır. Nakliye işlemi sırasında en küçük bir dikkatsizliğe asla meydan verilmeyecek şekilde önceden titiz bir planlama yapılmış olmalıdır. OFİS TAŞIMA 

Tanıtımları yapılan firmalar, ofis ve büro eşyalarınızın da yüksek kaliteli hizmet perspektifiyle hasarsız ve güvenli bir şekilde nakliye'sini yapmaktadır. 

Ofis & Büro eşyalarınızı sınıflarına göre özel olarak üretilmiş sandıklar içerisinde ve eşya türlerine göre seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleyerek yine bu amaca göre özel olarak dizayn edilmiş araçlarla yeni yerlerine nakletmektedirler. 


DEPOLAMA 

Uzun veya kısa bir süre için eşyalarınızın bir depoya kaldırılma ihtiyacı doğduğunda, eşya depolama hizmetleri de bulunan firmaların bu hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. 
Eşya depoları, teknolojik sistemlere göre modern yapıda olmakla birlikte, hırsızlık, yangın, doğal afetler gibi olasılıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır. 

Eşyaların yangın olasılığından korunmasına yönelik olarak depolarımızda çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler bulunmaktadır. . ASANSÖRLÜ NAKLİYAT Evden eve nakliyat'da son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz Asansörlü taşımacılıktır. 
Özellikle bina yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda eşyaların yükleme ve boşaltma işleminde hasar görme olasılığı çok yüksektir. Firmamız, portatif asansör ve seyyar asansör aracı ile hizmet vermekte ve böyle bir olumsuzluğun önüne geçtiği gibi, taşınma işleminin önemli oranda daha kolay ve daha hızlı olmasını sağlamaktadır. 


PAKETLEME 

Evden Eve Nakliyat'ın en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesidir. 
Eşyalarınız, taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir. 


Ambalaj malzemelerimiz, hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın kraft kağıt, farklı ebadlarda karton kutu ve koliler, nakliye kilimi, battaniyeler ve bandajlardır.
Eşyaların cins ve hacimlerine göre çeşitli ebatlarda koliler kullanılmaktadır. 

Telefon numaraları:05392390637 

Sadece Son Yorumlar Listelenir


Meryem akın
01 Kasım 2019
Ankara ev taşıma

Ankara şehir içinde evimi tasittim en ufak bir sorun yasamadım.

selma yuce
03 Temmuz 2019
Şahinler profesyonel firma

Evi biz öncede paketlerin, kolilere koyduk eşyaları. Arkadaşlar geldi sabah 7:30'da şoför + 2 eleman ve taşımaya başladılar. Yatak odası söküldü ve 4.kattan arabaya 4 saat içinde her şeyi bitirdiler. Adapazarı'ndan Ankara'ya 5 saatte geldiler, eşya indirildi,montajları yapıldı ve arabadan zemin kata 1.5 saatte her şeyi bitirdiler. Paketleme ve eşyaları koruma konusunda biraz zayıflık var. Anlaştığımız para, zamanlama ve davranışları için numarasını kaydettim, sonra işim olursa ve iyi fiyat verirse kesin anlaşırım.

selahattin
27 Haziran 2019
Ciddi hasar yok

4 kişi geleceğiz denildi, 3 kişi geldiler fakat hızlıca hallettiler. Şehir dışına 2 kişi geliyorlar. Eşyalarımda "ufak tefek" çizik, ezik, yırtık, kırık gibi hasarlar oldu. Ciddi bir hasar yok. Çalışanlar efendi ve düzgün.

kemal aktaş
12 Haziran 2019
Mükemmel

Şahinler nakliyat için fazla bir şey söylemeye gerek yok, her şeyi ile mükemmel olup, işini bilenlerle çalışmak çok güzel. Çalışan personelin saygıları ve davranışları harika. Eşyalara gösterdikleri önem görmeye değer. Hiç bir eşyam zarar görmediği gibi zamanlamaları da mükemmel. Şahinler nakliyat firmasına teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

cumhuriyet savcısı
15 Mayıs 2019
Ankara Iğdır

Çok memnun kaldım. Şahin beye, kardeşi Mehmet beye ve ekibine, ayrıca kerem beye çok teşekkürler.

Suna K.
15 Mart 2019
Düzgün Firma bulmak zorrr

Gerçekten düzgün firma bulmak zor

kübra d.
14 Mart 2019
Güzel iş

Firma çalışanları Mehmet, Önder ve Cumali ile muhatap oldum. Çalışkan ve işlerini güzel yapan arkadaşlar. Emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şahinler firması ile taşınmanızı tavsiye ederim.

Beğeni için Yıldıza Dokunun.